Vrchařská koruna

Východních Čech


Třetí držitel zimní VKVČ 2020 - 2021 - cyklistická kategorie - Ivan Mojdl

30.12.20 20:16:18
590x Zobrazeno

Zdravím všechny, 30.12.2020 se stal třetím držitelem v cyklistické kategorii Ivan Mojdl z Pardubic. K tomu mu gratuluji. Navázal tak na zisk všech předešlých zimních ročníků, takže má doma kompletní sbírku. Rozhovor s ním si můžete přečíst zde :

  1. Měl jsi při zdolávání vrcholů nějáký problém ? Ať už defekt, nebo s nalezením vrcholů ? Naštěstí žádný problém.
  2. Použil jsi při zdolávání vrcholů vlak, auto, nebo jsi všechny zdolal na kole bez přiblížení ? Prvních 5 na kole, druhých 5 s přiblížením autem do Chocně.
  3. Dobýval jsi vrcholy sám, nebo s někým ? Sám.
  4. V případě, že jsi zdolával vrcholy i ve VKVČ 2020, která se část ti víc líbila ? Letní, nebo zimní ? Letní část má své kouzlo v poznávání mnohdy dosud neznámých míst , zimní část má své kouzlo při vzpomínání jak jsem se tam dostával v létě.
  5. Kolik jsi najel km, případně nastoupal výškových metrů a jaký čas jsi strávil při zdolávání vrcholů ? Odhadem tak 500km, výškové metry nevím.
  6. Jaký životabudič vozíš v cyklo láhvi ? Pokud si vzpomenu tak jonťák, jinak vodu, v zimě led.
  7. V případě, že jsi potkal při jízdě snih, kolik ho bylo zhruba cm ? Takové štěstí mne nepotkalo.
  8. V případě, že se budeš účastnit VKVČ 2021 a kdyby to bylo možné preferuješ předání diplomu na srazu vrchařů po skončení VKVČ 2021, nebo poštou, případně osobně, hned po zdolání 20 ti vrcholů ? Jsem pro osobní předání, zas tak daleko to nemám.
  9. Byl by jsi ochotný vystavit leták na VKVČ 2021 ve svém okolí ? No jasně.
  10. Zde můžeš napsat cokoliv. Třeba svoje cyklo plány do roku 2021. Co psát aby se člověk neopakoval. I přes krizovou dobu jsme dokázali tuto nehromadnou akci dovézt k dalšímu ročníku, který bude jistě opět zajímavý. Užil jsem si nové cesty poznání i překonání některých osobních limitů. Přeji nám všem dobré zdraví a VKVČ 2021 a jeho organizátorům úspěch.
Vojtěch Hájek